Kuriame ir gaminame sodo baldus patys.

Lietuviai visuomet mano, kad jei susikursiu kažką savomis rankomis, bus žymiai pigiau ir kokybiškiau nei tą pačią prekę ar produktą įsigyčiau jau pagamintą. Žinoma, kiekvienas variantas individualus. Vieni nori įrodyti savo gebėjimus, kiti sutaupyti, o treti tiesiog pamėginti kažką sukurti savo jėgomis. Kiekvienas iš jų, pasiekęs norimą rezultatą, tampa nugalėtoju. Tikriausiai ir Jūsų sode atėjo metas naujiems lauko baldams. Yra du keliai, kaip jie gali atsirasti pas Jus kieme. Baldus galite užsisakyti internetu arba įsigyti realioje parduotuvėje. Kitas variantas – pasigaminti juos patiems. Tik negalvokite, kad tai bus visada pigesnis variantas, nes medžiagos šiais laikais tikrai nėra pigios, o ir laiko tokie užsiėmimai atimama nemažai. Reikalingas ir projektas, ir jo įgyvendinimas. Gerai, jeigu turite patirties, tačiau gali juk ir nepavykti, tad bus veltui sugaištas laikas ir prarasti pinigai. Tačiau jei visgi ryžotės imtis lauko baldų gamybos patys, pateiksime keletą patarimų, kaip elgtis, kad darbai vyktų sklandžiau.

 

Norimą sodo baldų projektą gali pagaminti ir sumontuoti daugelis stalių ar baldžių. Jūs pateikiate jiems savo viziją, o pastariesiems belieka ją įgyvendinti. Tokie variantai dažniausiai galimi, kai norima natūralių, iš medžio pagamintų, lauko baldų. Žinoma, kaina bus atitinkama. Mes galime pasiūlyti puikią alternatyvą – kokybiškus lauko baldus už Jums priimtiną kainą. Galite rinktis pintus, metalinius ar (sendintos) medienos baldus. Jie yra lengvi, todėl nesunku bus pakeisti jų lokacijos vietą – prireikus pernešti į saulėtą vietą ar pavėsį.

Lauko baldai yra vertingas pirkinys, todėl kiekvienam norisi išsaugoti ne tik nepriekaištingą jo išvaizdą, bet ir naudoti baldus kuo ilgiau. Tik kokybiški ir ilgaamžiai baldai Jums teiks malonią pramogą kieme kiekvieną sezoną. Klausiate, kokie baldai būtų patys ilgaamžiškiausi? Jeigu juos gaminatės patys, geriausia, kad baldai būtų pagaminti iš Lietuvoje augančios medienos. Tai gali būti ąžuolas, uosis, taip pat gerai paruošus tinka ir pušis. Bet kokiu atveju lauko baldai turi būti impregnuoti ir tokiu būdu apsaugoti nuo aplinkos poveikio. Mūsų siūlomi lauko baldai pagaminti tik iš kokybiškų medžiagų ir daugelis iš jų yra atsparūs aplinkos poveikiui. Straipsnių ir projektų, kaip pasigaminti sodo baldus patiems, lengvai rasite internete arba žurnaluose, kurie rašo apie sodą, daržą arba namus. Didžiąją dalį medžiagų taip pat galite įsigyti parduotuvėse arba užsisakyti iš anksto. Prireiks ir tam reikalingos technikos bei įrankių: pjūklų, oblių, įvairių šlifuoklių. Tačiau jeigu viską turite, tokiu atveju neturėsite didelių problemų. Beliks imtis projekto įgyvendinimo. Atminkite, kad taip turite apgalvoti pakankamą vietą būsimam darbui. Taip pat turėkite omenyje, kad natūralius medžio baldus reikės prižiūrėti ir kartą į metus nutepti baldiniu aliejumi ar kita pasirinkta impregnavimo priemone.

Dar viena alternatyva, kaip nebrangiai ir originaliai susikurti lauko baldus – panaudoti savo teritorijoje išrautus kelmus. Tai gali būti puikus pagrindas lauko baldams. Iš storų medžių kelmų ir šakų arba pačių medžių galėsite pasigaminti puikias kėdes, suolą bei stalą. Belieka pasirūpinti lygiu nupjovimu, kad šie medienos gabalai pastatyti vertikaliai nesiūbuotų. Tuomet gali prireikti juos šiek tiek pašveisti ir nulakuoti. Štai Jums ir puikūs natūralūs bei ekologiški lauko baldai. Kokius lauko baldus pasirinksite, viskas priklauso nuo Jūsų norų ir gebėjimų. Galite mėginti juos projektuoti ir kurtis patys, tačiau jei neturi tam nei didelio noro, reikiamų įrankių bei medžiagų, tuomet lengviausia juos užsisakyti internetu ir jau visai neužilgo nauji lauko baldai stovės Jūsų namo ar sodo kieme.