Medžiagų aprašymai

Aintwood

Jeigu norite baldų iš medienos, bet nenorite praleisti visos vasaros prižiūrint juos tuomet „Aintwood“ yra tobulas pasirinkimas. „Aintwood“ tai medžiaga pagaminta  iš plastiko, bet sukurta taip, kad žiūrint ir liečiant ją, ji sudaro tikros medienos įvaizdį. Ši medžiaga reikalauja minimalios priežiūros ir yra lengvai valoma su muilu  ir vandeniu.

Infinitree

„Infinitree“ yra naujovė lauko balduose. Kokybė ir patvarumas yra neįtikėtini. Ši medžiaga nereikalauja jokios priežiūros užtenka tik nuvalyti su muili ir vandeniu. Taip pat „Infinitree“ yra atspari UV spinduliams todėl jūsų baldams sode leidžia išlikti gražiems ilgus metus.

Pinewood

Jei jūs norite išskirtino ir jaukaus dizaino baldų – pušies mediena kaip tik jums. Mūsų naudojama pušies mediena yra iš FSC-sertifikuotos lėtai augančių pušų, todėl tinkamai prižiūrima ji jums tarnaus ilgai.

Teak

Tiko mediena yra viena iš dažniausiai naudojamų medžiagų lauko baldams. Tiko mediena yra labai atspari ir natūraliai, t.y. pati iš savęs alyvuota. Laikui  bėgant tiko mediena pakeičia atspalvį į sidabrinę-pilką, norint išlaikyti natūralią spalvą auksinę-rudą tiesiog užtenka kartais ištepti tiko medienos alyva.

Polystone

„Polystone“ tai medžiaga pagaminta iš akmens dulkių priklijuotų prie aliuminio pagrindo. Labai panaši į granitą, bet kur kas lengvesnė. Valoma lengvai su šiltu vandeniu ir minkštu šepetėliu.

Granite

Granitas yra labai patvari medžiaga, kuri yra atspari bet kokiom oro sąlygom. Kadangi granitas yra natūrali medžiaga kiekvienas jos gabalėlis yra skirtingas,  kas ir suteikia baldam unikalumo ir žavesio. Granitas yra lengvai prižiūrimas naudojant granito alyvą, kuri prideda lengvą blizgėjimą.

Spraystone

„Spraystone“ tai medžiaga pagaminta iš akmens dulkių priklijuotų prie stiklinio pagrindo. Labai panaši į granitą, bet kur kas lengvesnė. Valoma lengvai su šiltu vandeniu ir minkštu šepetėliu.

Sintetinio ratano vytelė

Sintetinio ratano vytelė buvo specialiai sukurta lauko baldams ir yra viena iš plačiausiai naudojamų medžiagų. Ši medžiaga gali lauke būti esant bet kokiam orui. Iš sintetinio ratano vytelės gali būti pagaminta klasikinio bei elegantiško stiliaus baldai, tokius baldus lengva prižiūrėti.