Lauko baldų nuoma

Siūlome naujovę Lietuvoje pintų lauko baldų nuomą, platesnę informaciją suteiksime telefonu +370 610 64229 arba atvykite į mūsų ekspoziciją Rumšiškėse Nemuno g. 1.

Prasidėjus šiltajam metų sezonui, lauko baldai tampa vis reikalingesni, jie papuošia mūsų kiemus, terasas ir balkonus. Norime, kad sodo baldai puoštų ne tik namų eksterjerą, bet taptų ir Jūsų švenčių dalimi, suteikdami jaukią ir vasarišką atmosferą. Pinti minšti kampai, sofos ir foteliai, kėdės ir staliukai taip pat pavėsinės ir skėčiai pravers fotosesijose, filmuojant reklaminius klipusorganizuojant įvairius renginius ar planuojant šeimos šventes – krištynas, vestuvių popietes, gimtadienius.

Dažniausiai užduodami klausimai.

Kiek kainuoja lauko baldų nuoma?

Nuomos kaina yra 15-20% (be PVM) nuo baldo pardavimo kainos, bet reikia nepamiršti jog nuomojantis baldus turi būti paliktas užstatas, kurio vertė yra visa baldo pardavimo kaina. Išskirtiniais atvejais galima derinti ir kitaip, kai yra nuomojamasi labai daug baldų vienu metu.

Kokiam trumpiausiam laikotarpiui galiu išsinuomoti baldus?

Kiekvienas nuomos užsakymas individualus, todėl visada stengiamės viską derinti individualiai su kiekvienu klientu ir pateisinti jo lūkesčius. Todėl rasime Jums optimaliausią sprendimą.

Ar Jūs pasirūpinate baldų pristatymu ir pasiėmimu iš šventės vietos?

Taip, baldus galime pristatyti visur, kur tik yra galimybė privažiuoti automobiliui. Taip pat ir pasiimame juos. Kainą deriname individualiai pagal nuomos užsakymą ir vietą.

Noriu išsinuomoti baldus, ką turėčiau daryti?

Pirmiausia turite išsirinkti baldus iš mūsų internetinio katalogo arba atvykę gyvai į mūsų lauko baldų nuomos punktą esantį Nemuno g. 1, Rumšiškės, Kaišiadorių raj., tuomet aptarus visas lauko baldų nuomos sąlygas mes Jums paruošime sutartį, kurią belieka tik pasirašyti bei sumokėti pinigus ir baldus atvešime į Jūsų šventės vietą.